Skip to main content

Dziękujemy za zainteresowanie naszym szkoleniem!

Mamy przyjemność powitać Cię w coraz szybciej rosnącym gronie nauczycieli, wychowawców i rodziców korzystających ze szkoleń przygotowanych przez EduAkcję. Mamy nadzieję, że prezentowane przez nas treści znajdą Twoje uznanie i okażą się przydatne podczas zabaw i nauki z dziećmi.

Jak rozpocząć szkolenie?

Szybkie płatności online

Jeśli wybrałeś/-aś opcję szybkich płatności online, zapraszamy do zalogowania się do szkolenia za pomocą swojego adresu email i podanego przy składaniu zamówienia. Wystarczy, że klikniesz na przycisk poniżej, który przeniesie Cię na stronę logowania.

Zaloguj się do szkolenia
Płatność przelewem

Jeśli wybrałeś/-aś dostęp do szkolenia z opcją płatności zwykłym przelewem bankowym, prosimy o sprawdzenie skrzynki mailowej, której adres został podany przy składaniu zamówienia. Na ten adres wysłaliśmy informację o numerze konta, na który należy dokonać płatności. Po jej zaksięgowaniu, osobnym mailem otrzymasz informację o dostępie do naszego szkolenia. Jeśli nie znajdziesz naszej wiadomości, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

Dla przypomnienia, nasze dane do przelewu to:
EduAkcja Sp. z o.o.
ul. Dantego Alighieri 1B, lok. 36
01-914 Warszawa

Nr konta (Nest Bank):
73 2530 0008 2016 1056 7696 0001

Jeśli masz jakieś pytania, służymy pomocą. Prosimy o wysłanie wiadomości email na adres bok@edu-akcja.pl lub o telefon pod numer +48 505 601 019. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania tak szybko, jak to będzie możliwe.

Dziękujemy za udzielone nam zaufanie. Zapraszamy do korzystania z naszego szkolenia i podzielenie się z nami opinią o nim po jego zakończeniu.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół EduAkcji